Wilt u op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws? Meld u dan nu aan!
Advertentie
Advertentie
Kamperen op een vlot in het water
Met zijn tweetjes een romantisch weekend of een avontuur met de kinderen? Probeer eens een kampeervlot uit! In Vlaanderen kan het op een rivierarm van de Maas in Stokkem, in Nederland bij de jachthaven van Marnemoende (Utrecht) en in Noord-Brabant.
Genieten van complete rust, natuur en water kan tegenwoordig in Nederland en Vlaanderen op zogenaamde kampeervlotten.
Je begeeft je met de bijgeleverde Canadese kano naar je vlot van 25 vierkante meter groot, met een houten hut van 12,5 vierkante meter. Het vlot bestaat uit stevige boomstammen en drijft op vaten. Een vaste, afsluitbare overkapping zorgt voor bescherming bij regenbuien. Het merendeel van je benodigdheden zijn aanwezig: de matrasjes, stoeltjes, gasbrandertje en – lampje, jerrycans, toiletemmer en vuilniszak. Zelf zorgt u voor slaapzakken en kookgerei. Boodschappen en uitstapjes doet u gewoon met de kano over het water. Na een unieke zonsondergang kruipt u samen onder wol met de lichte deining van het water…genieten! Een weekend van twee nachten met twee personen kost in het tussenseizoen (mei tot eind juni en september) 142 euro.
heeft u mogelijk eind juli of begin augustus nog een vlot over voor een vrijdagnacht en zaterdagnacht beschikbaar in Limburg voor twee personen?http://www.carafans.nl/Content/CaraForum/images/Emoticons/icon_eek.gif :eek: U kunt mij mailen op mijkej@hotmail.com. Hartelijk dank voor uw reactie.